Par mums

banner

Šodien lielākajai daļai cilvēku ir diezgan vpavirša izpratne par to, kās ir informācijas drošība. Pārsvarā visi stāsta galvenokārt par hakeriem, kuri var uzlauzt drošības sistēmas, un dara to dēļ vai "sporta" vai arī savu finansiālu interešu dēļ. Bet informācijas noplūdes draudus var radīt ne tikai ārējie likuma pārkāpēji, bet arī iekšējie. Piemēram, negodīgie darbinieki. Viņi var nodot svarīgus un konfidenciālus  datus konkurentiem, izmantot tos šantāžas vai citiem mērķiem. Turklāt informācijas sistēmas ne vienmēr ir pasargātas no datorvīrusiem, kā arī no banālām kļūdām un nepilnībām, kā rezultātā daļa no datiem var tikt zaudēti vai nozagta.

Tādēļ mūsu dzīvē jau sen tiek litots jēdziens KIBERDROŠĪBA - ir informācijas sistēmu aizsardzība pret zādzību vai bojājumu aparatūrai, programmatūrai un datiem, kā arī aizsardzība pret to nodrošināto pakalpojumu traucējumiem vai izmaiņām.

Mācību iestāde „SMAIDS” piedāvā daudzpusīgas iespējas iegūt zināšanas un apgūt praktiskās iemaņas kiberdrošības jomā skolniekiem, iesācējiem, IT specialistiem, uzņēmējiem, kā arī privātu un valsts uzņēmumu vadītājiem. Tā pat sniedz dažādus kiberdrošības pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumiem.

 

           PARTNER IDECO